Demo Days na Zakrzówku

W najbliższy weekend czyli 14-15 maja 2011 zapraszamy wszystkich chętnych do wybrania się z nami na krakowski Zakrzówek. Odbywają się tam coroczne wiosenne Demodaysy sprzętu nurkowego, w których weźmiemy udział jako wyłączny dystrybutor firmy Waterproof na teren Polski. Będziecie mogli zobaczyć nasze najnowsze skafandry, między innymi wykorzystujący nowatorskie rozwiązania D1 Hybrid. Oprócz tego oczywiście mokre pianki, ocieplacze, buty, rękawice, kaptury czyli wszystko co potrzebne nurkowi do komfortowego zanurzenia się w głębiny.

Sporo sprzętu udostępniamy nie tylko do obejrzenia ale i przetestowania! Będziecie mogli na własnej skórze sprawdzić jak ciepłe są nasze ocieplacze pod suche skafandry, jak pływa się w 3-palczastych rękawicach czy 10 mm kapturze! Dodatkowo na naszym stoisku znajdziecie akcesoria i gadżety nurkowe iQ Company, dowiecie się wszystkiego na temat kursów – rekreacyjnych, technicznych i instruktorskich, które prowadzimy w organizacjach PADI oraz SSI.

Przygotowaliśmy dla Was także całą masę promocji i konkursów na imprezie. Jest to dobra okazja do zrobienia zakupów w dobrych cenach! Tylko w ten weekend na cały asortyment Waterproofa obowiązuje 15% zniżki, a koszulki nurkowe IQ kupicie za jedyne 49zł!

 

Dodaj komentarz