II Jesienny Rajd Nurków

Zapraszamy na II Jesienny Rajd Nurków w dniach 1-2 października 2011. W tym roku proponujemy wędrówkę po pięknych zakątkach Beskidu Małego. 

Trasę poprowadzimy przez Wielką Puszczę oraz grzbietami Bukowskiego Gronia, Potrójnej, Kocierzy i Kiczery z której (jeżeli tylko pogoda dopisze) można podziwiać  jedną z najładniejszych panoram Beskidów. Po zejściu przez Żar do Międzybrodzia Żywieckiego planujemy ognisko oraz śpiewogry.

Noclegi mamy zarezerwowane w Internacie Górskiej Szkoły Szybowcowej. Jeśli tylko warunki atmosferyczne będą sprzyjające to w niedzielę dla chętnych i odważnych będzie możliwość  spróbowania podniebnej wędrówki szybowcem.

Szczegółowych informacji udzieli Ania oraz Tomek (Mały Diabeł).

Plan wyjazdu

Spotykamy się w sobotę, już z biletami, na dworcu w Katowicach o godzinie 6:40. Nasz pociąg rusza o 6:47. Godzina może wczesna ale przed nami cały dzień w jesiennych górach więc nie ma co się wylegiwać w łóżkach 🙂 Z Bielska podjeżdżamy jeszcze kawałek autobusem do Porąbki, skąd ruszamy na szlak.

Koszt biletu PKP – około 13 zł, PKS około 5 zł, nocleg – około 30 zł. Prowiant, czyli ogniskowe kiełbaski, i odpowiednie do tego trunki – zabieramy ze sobą.

 

Dodaj komentarz