Waterproof Demo Days na Koparkach

W weekend 21 – 22 kwietnia 2012 roku rozpoczynamy tegoroczną edycję Demo Daysów Waterproof.  Na początek zapraszamy Was do Jaworzna, na Koparki. 

Przede wszystkim zachęcamy do zobaczenia i ponurkowania w innowacyjnym skafandrze D1 Hybrid. 

Waterproof D1 HybridHybrid to efekt kilku lat analiz, poszukiwania najlepszych rozwiązań i testów. O jego wyjątkowości świadczą między innymi silikonowe manszety i kryza, innowacyjne siatkowe wyłożenie zapewniające niespotykany komfort termiczny, dopasowany krój.

Oczywiście będziemy mieli do przetestowania także pozostałe, neoprenowe i trilaminatowe suche skafandry Waterproofa. 

Waterproof D7 ProZachęcamy też do obejrzenia całego przekroju naszych produktów - mokrych pianek W1 i W2, ocieplaczy, butów, rękawic i kapturów w  kilku grubościach. Przywieziemy też cały asortyment z nowej  Serii Sport przeznaczonej głównie do sportów wodnych i snorkelingu. Seria Sport to cienkie, elastyczne pianki, zarówno krótka jak i długa, skarpetki, rękawice, kaptury, koszulki z filtrami UV. 

Demo Daysy to świetna okazja żeby przetestować nowości, ale i uzupełnić czy wymienić swój nurkowy strój. Szczególnie, że na wszystkie rzeczy zamówione lub zakupione podczas testowego weekendu dajemy Wam 10% zniżki!! 

Na pozostałe Demo Daysy zapraszamy: 

  • Kraków – Zakrzówek: 19 – 20 maj 2012
  • Bałtyk: 21 – 23 czerwiec
  • Piłakno: 21 – 27 lipiec 2012
  • Włodawa: 14 – 21 wrzesień
  • Zakrzówek (Konferencja Nurkowa):  28 – 30 wrzesień 2012
  • jez. Trzaśniawskie: październik 2012