Demo Days na Zakrzówku

Za nami kolejna edycja nurkowych Demo Daysów. Tym razem spotkaliśmy się w weekend 19-20 maja na Zakrzówku. Pogoda dopisała, tak samo jak zachęceni przez nią nurkowie, którzy tłumnie zjawili przetestować nowinki sprzętowe.

Firmy wystawiające też stawiły się dość licznie, oprócz Waterproofa można było odwiedzić między innymi stoiska Maresa, Techniki Podwodnej, Poseidona, Tusy, X-Deepa…

Tym razem przywieźliśmy ze sobą kilkanaście suchych skafandrów do przetestowania – przede wszystkim cieszące się największym zainteresowaniem Hybridy, ale i trilaminatowe modele D7. Opinie o obu testowanych modelach były w przeważającej mierze bardzo pozytywne co oczywiście cieszy 🙂 Nawet przy panujących głębiej 4
stopniach nikt nie zmarzł. Poza tym jak zwykle można było obejrzeć cały przekrój naszych pianek, kapturów, butów, rękawic i innych dodatków.

Tym razem chyba największym zainteresowaniem cieszyła się rzecz nie do końca, a przynajmniej nie tylko nurkowa, bo koszulki z filtrami UV. Chyba ze względu na pięknie grzejące słońce wydawała się wszystkim wręcz obowiązkowym elementem wakacyjnego bagażu.

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy chcieli nas odwiedzić, wypróbować nasze skafandry i podzielić się wrażeniami z nurkowania!

Więcej zdjęć możecie zobaczyć na naszym facebookowym profilu Divemastera.

Dodaj komentarz