Dahab – mekka nurków

Termin: 14 – 21 listopad 2012.  Zapraszamy na gorący wypoczynek do Egiptu (Dahab). Rozpocznij przygodę z nurkowaniem, zrób kurs OWD, zrelaksuj się podziwiając piękno raf koralowych!

Hotel : Mirage Village

Luksusowy hotel w stylu beduińskim. Hotel jest niewielki, co zapewnia kameralną atmosferę. Oferuje 25 klimatyzowanych pokoi z widokiem na morze. Wszystkie pokoje urządzone zostały w typowym arabskim stylu, z tarasami wychodzącymi w stronę ogrodu i morza. Na pewno poczujecie się tu w pełni wypoczęci i zrelaksowani… Hotel ma własną, piaszczystą plażę, z leżakami, parasolami i ręcznikami. Jeśli potrzebny Wam kontakt ze światem – w hotelu jest bezprzewodowy internet. Naprzeciw hotelu jest supermarket, a w dwie minuty można dojść do centrum handlowego Dahab.

Nasz wyjazd polecamy zarówno osobom już nurkującym, jak i tym, którzy dopiero chcą odkryć podwodny świat i w ciepłych egipskich wodach ukończyć nurkowy kurs Open Water Diver.

Osoby nienurkujące też nie będą się z nami nudzić! Na miejscu można wykupić wycieczki do Kairu, na Górę Mojżesza, do Klasztoru Św. Katarzyny, do Kolorowego Kanionu… Planujemy wypad na quadach na pustynię a także romantyczną beduińską kolację na pustynnych piaskach. 

Ceny:

Jeśli zaczynasz nurkową przygodę i chcesz zrobić kurs OWD:

  • 1460 zł  – przelot i ubezpieczenie
  • 370 Euro  – 7 noclegów w hotelu ze śniadaniami, transfery z lotniska do hotelu, kurs OWD

Cena kursu obejmuje opiekę instruktora, dowóz na miejsca nurkowe, wypożyczenie sprzętu, certyfikat.

 

Jeśli chcesz nurkować rekreacyjnie:

  • 1460 zł  – przelot i ubezpieczenie
  • 297 Euro  – 7 noclegów w hotelu ze śniadaniami, 10 nurkowań z przewodnikiem, transfery do hotelu i na miejsca nurkowe, Nitrox.

Możliwość zrobienia specjalizacji: Deep, Nitrox, Nawigacja, Nocne. Na kursy które robicie na wyjeździe obowiązuje zniżka 20%!

O zniżki dla dzieci, przedłużenie pobytu, ceny pokoi 1-osobowych pytajcie telefonicznie lub mailowo!

Dodaj komentarz