Egipt – Sharm el Sheikh

Termin: 7 – 14 listopad 2012.  Chcesz odpocząć od zimnych listopadowych dni? Poleć z nami do gorącego Sharm el Sheikh!

Sharm el Sheikh

Perła Egipskich kurortów, od lat stanowi ulubione miejsce wypoczynku nie tylko dla amatorów sportów wodnych, ale również premierów i prezydentów państw z całego świata. Swą renomę zawdzięcza Sharm głównie wspaniałym plażom, które rozpościerają się na obszarze ok. 40 km. Miejscowość ta znana jest przede wszystkim jako idealna baza do nurkowania. Doświadczeni nurkowie twierdzą wręcz, że nigdzie na świecie nie ma takich wspaniałych warunków i tak pięknych podwodnych krajobrazów jak właśnie tutaj. Oprócz nurkowania można uprawiać również inne sporty wodne, można również skorzystać z wycieczek łodzią z przezroczystym dnem. Miejsce to posiada międzynarodową atmosferę łączącą orientalny klimat z europejską oprawą i trudno skarżyć się tu na brak wieczornych atrakcji. Przy promenadzie można wstąpić do legendarnej Hard Rock Cafe czy zaszaleć w egipskiej filii najsłynniejszej dyskoteki Ibizy: La Pacha. W pobliżu Sharm El Shaikh znajduje się także jedyny w Egipcie Park Narodowy Ras Muhammad, który oprócz wspaniałego świata podwodnego, oferuje możliwość podziwiania wiecznie zielonych namorzyn. 

Hotel Xperience Kiroseiz Parkland

Obiekt pięciogwiazdkowy wg miejscowej kategoryzacji. Hotel usytuowany jest w najpopularniejszej okolicy Sharm el Shaikh, na przedmieściach Naama Bay, kilka kroków od głównej promenady, w pobliżu i rozrywkowej części miasta. Do publicznej plaży jest około 1000m, od lotniska 15 minut jazdy.

W hotelu do dyspozycji gości są 2 duże kina, dyskoteka, kowbojski saloon, bar karaoke, restauracja a’la carte, restauracja w formie bufetu, bar, winda, 6 basenów (w tym jeden z podgrzewaną wodą).  Oprócz tego możecie skorzystać z salonu piękności, recepcji, dużego ogrodu, sklepów, gabinetu lekarskiego, sali konferencyjnej, klubu dla dzieci oraz amfiteatru. W hotelu znajduje się również bankomat. Na plaży należącej m.in. do hotelu Kiroseiz, gdzie dostępne jest formuła all inclusive, leżaki i parasole przeciwsłoneczne są bezpłatne.

Pokoje urządzone są funkcjonalnie, wyposażone w klimatyzację, telefon, lodówkę, TV SAT, łazienkę z wanną lub prysznicem. Hotel posiada formułę all inclusive obejmującą 3 posiłki dziennie oraz napoje bezalkoholowe i lokalne alkoholowe w cenie.

Cena

  • 2249 zł – tydzień w pokoju 2-os (All Inclusive)
  • 2649 zł – tydzień w pokoju 1-os (All Inclusive) 

Cena zawiera:

  • przelot z Katowic do Sharm i z powrotem
  • tydzień pobytu w hotelu Kiroseiz,
  • wyżywienie all inclusive,
  • opłaty lotniskowe,
  • podstawowe ubezpieczenie zdrowotne

Dodatkowo płatne:

  • pakiet nurkowy 287€ (10 nurkowań),
  • wiza egipska 15$,
  • ubezpieczenie obejmujące nurkowanie (60 zł)

Cena pakietu nurkowego zawiera 10 nurkowań z łodzi, lunche i opłaty parkowe (Ras Mohammed, Tiran). Zachęcamy do zrobienia specjalizacji: np. Deep, Nitrox, Nawigacja, Nocne.  
Na kursy które robicie na wyjeździe obowiązuje zniżka 20%!

O zniżki dla dzieci, przedłużenie pobytu, pytaj telefonicznie lub mailowo!

Dodaj komentarz