Sobota na Zakrzówku

W sobotę nasza ekipa centrum Divemaster Pro nurkowała na Zakrzówku. Sporo się działo – kończyliśmy kurs Rescue – uczestnikom troszkę energia nie dopisała ale poprawią wołania pomocy przy asystach następnych kursów. Poza tym pracowali ciężko co ocenialiśmy po sapaniu i wzdychaniu tudzież kwestiach „nie dam rady” czy ” nie mam siły”. Specjalne podziękowania dla Sławka i Kasi, którzy pomagali przy kursie w roli „ofiar” i ubierali się niezliczoną ilość razy nie skarżąc się wcale.

Poza tym przygotowali i usmażyli grilla dla 20 osób z uśmiechem na ustach. Dziękujemy! Pozostała asysta naszych nurków OWD pracowała jako pomoc w ABC i nie denerwujac się wcale obserwowali zmagania naszych kandydatów na ratowników. 

Poza tym ukończyliśmy kilka kursów OWD – witamy nową brać nurkową! Płetwa pójdzie w ruch przy rozdaniu certyfikatów. Mieliśmy też gości z Karaibów, którzy chcieli porównać klimaty nurkowe pomiędzy tamtejszymi wodami a naszym Zakrzówkiem. Na szczęście my mamy samolot a oni nie! 

Zaliczaliśmy również następne nurkowania z kursu technicznego TXR, nurkowaliśmy rekreacyjnie i tak nam się podobało, że zasiedzieliśmy się trochę i prawie zahaczylismy o kawałek niedzieli. Zapraszamy Was serdecznie na nastepne nurkowania z nami.

Dziękuję wszystkim 
Kasia 

Dodaj komentarz