Zawody na basenie

W środę, 26 września 2012 r. grupa nurków z C.N. Divemaster Pro spotkała się na basenie, aby wziąć udział w zawodach, konkurencjach przygotowanych przez Krzyśka. Podzieliliśmy się na grupy i wszystkie konkurencje wykonywaliśmy grupowo na zasadzie sztafety.

Pierwsza konkurencja polegała na tym, że zaczynała się od przepłynięcia basenu kraulem na czas przez reprezentantów poszczególnych zespołów, następnie kolejne osoby z tych zespołów wzajemnie holowały się na przeciwny brzeg basenu.

Następna konkurencja była już bardziej złożona. Rozpoczynała się od szybkiego i jednocześnie dokładnego złożenia sprzętu nurkowego przez jedną osobę z zespołu, sprawne przygotowanie i podanie złożonego zestawu kolejnej osobie, która czekała już w basenie bez płetw, za to z solidnie uzbrojonym pasem balastowym. Zadaniem tej osoby było przebiegnięcie boso po dnie basenu na czas ze sprzętem nurkowym. Pałeczkę sztafety w postaci całego sprzętu przekazywało się kolejnej osobie już pod wodą na drugiej stronie basenu. Osoba przejmująca cały sprzęt również boso wracała na drugi koniec basenu kończąc zawody.

Dla zwycięskiej drużyny Krzysiek ufundował butlę. Wszyscy walczyli z prawdziwym zaangażowaniem i na zasadach fair play, jednak tak naprawdę nie jest ważne kto wygrał i o jaki ułamek sekundy. Liczy się dobra zabawa, atmosfera jaką mamy zbudowaną między sobą, radość ze spotkania i wspólnie, wspaniale spędzonego czasu.

Pod koniec naszego basenowego wieczoru, uszczęśliwieni wysiłkiem włożonym w konkurencje, poddaliśmy się relaksującym chwilom w saunie, by w cudownym zapachu olejków eterycznych o magicznych właściwościach poddać się saunowym rytuałom.

Mamy za sobą kolejny udany środowy wieczór. Zachęcam do przyłączenia się do nas, szybko okaże się jakże miłym i zdrowym zwyczajem staną się środowe wieczory spędzane na basenie.

Tego życzę Wam i sobie – Ola K.

Dodaj komentarz