Freediving – kolejna edycja

Jeśli lubisz wszelką podwodną aktywność, masz ochotę spróbować czegoś nowego, poczuć satysfakcję jaką daje poczucie lekkości i niezależności pod wodą, zapraszamy na cykl spotkań z freedivingiem.

Na pierwsze zajęcia zapraszamy w środę 5 listopada. Zaczynamy wprowadzeniem teoretycznym o godzinie 16:00. Około 17 zbieramy się na basen, i o 18 jesteśmy już w wodzie.  Kolejne zajęcia basenowe odbywać będą się średnio 2 razy w miesiącu, kolejne listopadowe środy z freedivingiem to 19.11 oraz 26.11. Raz w miesiącu planujemy wybrać się na wody otwarte – listopadowy termin to 16.11. 
Następne terminy zaplanujemy sobie już wspólnie 🙂

Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać uroki podwodnego świata bez ograniczeń sprzętowych. Zapraszamy także nurków, którzy pragną rozumieć, dlaczego niektórzy zużywają mniej powietrza od innych i co trzeba robić a czego robić nie wolno, żeby to zużycie zmniejszyć bez szkody dla organizmu.

Podczas warsztatów poznamy możliwości własnego organizmu i nauczymy się je wykorzystywać wydłużając czas pobytu pod wodą i zwiększając przepłynięte odległości.

Poznamy podstawy fizjologii, podstawowe techniki relaksacyjne i oddechowe. Zapoznamy się z niebezpieczeństwami nurkowania na zatrzymanych oddechu i sposobami ich unikania.

Oprócz freedivingu wypróbujemy także inne formy spędzania czasu pod wodą , jeśli ilość chętnych będzie wystarczająca planujemy utworzenie drużyny hokeja podwodnego.

Co trzeba mieć aby wziąć udział w zajęciach? Przede wszystkim chęci i umiejętność poruszania się w wodzie :-)

Przyda się też ABC – maska, fajka i płetwy kaloszowe. Na początek wystarczą te których używamy podczas każdych zajęć basenowych, na zajęciach dowiemy się też jaki sprzęt jest najbardziej odpowiedni do freedivingu.

Program przewiduje cykl 10 spotkań. W zależności od pogody część zajęć będzie na basenie, wybierzemy się też na wody otwarte. Możecie zapisać się od razu na cały cykl lub wykupywać pojedyncze zajęcia. 

Koszt pojedynczych zajęć to 80 zł, cena obejmuje wstęp na basen oraz zajęcia teoretyczne i basenowe pod okiem instruktora.

Chętnych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (32) 2536605 lub mailowy: sklep@hydrozagadka.pl
Zapraszamy!

Dodaj komentarz