Masz już pomysł na świąteczny prezent?

Masz już pomysł na świąteczny prezent? Jeśli nie – mamy kilka propozycji. Coraz bliżej Święta, jeszcze bliżej Mikołaj – jednym słowem, nadchodzi czas spełniania marzeń i wręczania prezentów 🙂

Może ktoś z Twoich bliskich marzy o poznawaniu piękna podwodnego świata? A może sam chcesz sprawić sobie fantastyczny prezent na zakończenie roku? Jeśli tak – mamy dla Ciebie kilka propozycji nurkowych kuponów które możesz wręczyć wcielając się w rolę Mikołaja lub położyć pod choinką. Każdy kupon można wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu.

KUPON NA KURS NURKOWY OPEN WATER DIVER – 999 zł

Kurs nurkowy OWD to najlepszy sposób na rozpoczęcie nurkowej przygody. Każdy uczestnik kończący kurs otrzymuje międzynarodowy certyfikat uprawniający do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów. Certyfikowany nurek może swobodnie podziwiać kolorowy, podwodny świat, nurkować na egzotycznych rafach koralowych i tajemniczych wrakach. Kurs to także okazja poznaniapodobnych sobie pasjonatów chcących przeżyć coś niezwykłego. Spełnij z nami marzenia własne i swoich bliskich!

Kurs składa się z zajęć teoretycznych, 5 nurkowań na basenie oraz 4 nurkowań na wodach otwartych. 

KUPON NA BASENOWĄ CZĘŚĆ KURSU – 499 zł

Możesz również wykupić BON W CENIE 499 zł, obejmujący część teoretyczną i basenową kursu OWD. Niezależnie od pory roku zachęcamy do zapoznania się z zagadnieniami teoretycznymi i wypróbowania zdobytej wiedzy w komfortowych warunkach basenowych.

Dalszą część kursu, czyli nurkowania na wodach otwartych można ukończyć w naszym Centrum, lub podczas wyjazdu w dowolnej bazie nurkowej na świecie.

KUPON NA ZAJĘCIA „ODKRYJ NURKOWANIE” – 99 zł

Pojedyncze zajęcia basenowe pod opieką instruktora to szybki i przyjemny sposób doświadczenia na własnej skórze czym w rzeczywistości jest nurkowanie. To także ciekawy sposób na spędzenie czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Program rozpoczyna się krótkim wprowadzeniem teoretycznym, a następnie pod czujnym okiem instruktora, uczestnicy zakładają sprzęt i już mogą doświadczyć uczucia podwodnej nieważkości.

 

Więcej informacji o tym, jak to wszystko wygląda znajdziesz na naszej stronie lub pod nr telefonu 32 253 66 05.