Cyfrowa rewolucja w SSI!

Uwaga! Ważna informacja dla wszystkich kursantów – od stycznia wprowadzamy Cyfrową Rewolucję w SSI!

Plastikowe certyfikaty oraz papierowe książki i logbooki powoli odchodzą do lamusa. Teraz zapisując się na kurs otrzymujesz dostęp do nowego, cyfrowego systemu szkoleniowego SSI. Uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz, używając DiveSSI App – doskonałego narzędzia typu “wszystko w jednym”, które umożliwia dostęp do materiałów szkoleniowych, cyfrowego logbooka i certyfikatów.

Przekonaj się, że to całkowicie nowy standard w edukacji nurków. Wszechstronne teksty, najwyższej klasy filmy video, zdjęcia, rysunki, animacje, grafiki i wykresy zostały tak dobrane, aby z jak najwyższym stopniu wspierać proces uczenia się. Interaktywne pytania kontrolne pozwalają na sprawdzenie zdobytej wiedzy, a robienie notatek i zakładek umożliwia oznaczenie tematów do przedyskutowania z instruktorem. Co ważne – Twój cyfrowy podręcznik będzie teraz zawsze aktualny, niezależnie od upływu czasu będzie zawierał wszelkie wprowadzane zmiany lub ulepszenia.

Wszelkie materiały będą dostępne w dwóch opcjach – sam wybierzesz bardziej dla Ciebie przydatną. 

  1. Standard, który obejmuje nieograniczony w czasie dostęp do materiałów w wersji online oraz Digital Divelog (cyfrowy logbook) na jeden rok. 
  2. Diamond, który obejmuje nieograniczony w czasie dostęp do materiałów zarówno online jak i offline, z możliwością ściągnięcia na trzy urządzenia oraz Digital Divelog (cyfrowy logbook) na dwa lata. 

Niezależnie od wybranej wersji – za niewielką opłatą można przedłużyć dostęp do cyfrowego logbooka na kolejne lata.