Fotorelacja z balu

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam kilka zdjęć autorstwa Ireny Stangierskiej i relację z naszego Hydrozagadkowego Balu. W tym roku bawiliśmy się na Dzikim Zachodzie, jak zwykle stawiliście się licznie, pięknie przebrani. Impreza rozpoczęła się głośnym koncertem znanej grupy country „ Potapieńcy z Divokiego Zapada”, która w tym roku zgodziła się zagrać nam na żywo. 

Poczęstowano nas płonącą dziką świnią, co pozwoliło wszystkim w miarę trzeźwo bawić się do rana. W przerwach pomiędzy tańcami odbył się konkurs wiedzy o Dzikim Zachodzie i Winnetou. Odpowiedzi padały jak błyskawica, nie przypuszczałam że nurkowie posiadają tak obszerną wiedzę o egzotycznych dla nich miejscach i czasach. Nagrodami w konkursie były przepiękne kalendarze autorstwa Ireny Stangierskiej ufundowane przez autorkę, która nikomu nie odmówiła autografu. Nagrody dodatkowe to liczne gadżety podarowane przez firmy Scubapro i Subgear. 

Oczywiście nie zabrakło konkursu na najpiękniejsze przebranie. W tym roku wśród licznych nominacji nagrodę główną zdobył koń dosiadany przez Laurenta. Nagrodę za jego pomysłowe przebranie stanowił ufundowany przez Hydrozagadkę plecak firmy Cressi. 

Bawiliśmy się hucznie do białego rana, dziękujemy wszystkim za przybycie, do zobaczenia za rok 🙂 

Jeśli macie niedosyt zdjęć – zapraszamy po większą ilość do Centrum. Jest ich zbyt dużo na rozesłanie mailami.

Dodaj komentarz