Górskie jeziora Austrii

Termin: 18 – 21.06 2015. Miłośników zimnej wody i pięknych widoków zapraszamy na weekend nurkowy w Austrii. Wyjazd szczególnie polecamy nurkom technicznym, możecie zrobić na wyjeździe praktyczną część kursu. Zapraszamy też chcących zrobić specjalizacje typu Deep czy suchy skafander, ponurkować rekreacyjnie a przy tym jak zwykle dobrze się bawić. 

Koszt pobytu: 150 Euro obejmuje: 3 noclegi, śniadania, obiadokolacje, ładowanie butli.

Koszt transportu Hydrobusem: 200 zł (wyjazd z Katowic). 
Możliwy również dojazd własnym środkiem transportu

Jedziemy w czwartek – z Katowic ruszamy już o 6 rano, co pozwoli nam jeszcze w tym dniu zanurkować. Około 14 powinniśmy być na miejscu, od razu jedziemy na miejsce nurkowe. 

 

W piątek i sobotę planujemy zrobić po dwa nurkowania na jeziorach Attersee, Gossausee, Wolfgangsee. Można też pojechać na wycieczkę w góry, z St.Gilgen kursuje kolejka linowa na Zwolferhorn 1521m (pamiętamy o zalegającym azocie!). Wieczorem w zależności od chęci i pogody możemy iść na piwko lub posiedzieć przy lampce wina w hotelu.

W niedzielę rano po śniadaniu pakujemy się i jedziemy na ostatnie nurkowanie. Po nurku pakujemy auta i wracamy powoli do Polski. W Czechach przerwa na małą przekąskę (zabierzcie korony!), powrót do Katowic planujemy około godz. 23.

Program może ulec małym zmianom w zależności od warunków i nastawienia grupy. Zapraszamy!