Hydrozagadkowy Piknik Cressi

W letni weekend 01 – 02 sierpnia 2015r. zapraszamy Was na Hydrozagadkowy Piknik Cressi. Spotkajmy się, żeby wspólnie ponurkować, zapoznać się z ofertą produktów Cressi i pobawić przy ognisku.

1 sierpnia – w sobotę spotykamy się w Centrum o 9:00 i jedziemy nurkować na Koparkach. Możecie robić kursy, specjalizacje, lub po prostu ponurkować rekreacyjnie w gronie znajomych i przyjaciół.

Po nurkowaniu – około godziny 16:00 zapraszamy Was do centrum na Ligocką 61A, na spotkanie z przedstawicielem firmy Cressi. Będziecie mogli zapoznać się z nowościami i wypytać o wszystko co Was w sprzęcie Cressi ciekawi.

Po części oficjalnej zapraszamy na zabawę przy ognisku. Na tą część imprezy – zbiórka po 10 zł, w tej kwocie zapewniamy podstawowy ogniskowy prowiant – czyli kiełbaskę, chleb i musztardę. Resztę smakołyków, jak i napitki na które macie ochotę przynosicie ze sobą.

Atrakcją wieczoru będzie także losowanie nagród Cressi.

W niedzielę także planujemy nurkowanie – tym razem o 9:00 wyjeżdżamy na Zakrzówek. W planach oprócz tradycyjnych nurkowań kursowych i rekreacyjnych – test na zamarzanie automatu Cressi.

Chętnych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny (32) 253 66 05 lub mailowy: sklep@hydrozagadka.pl

Zapraszamy!

Dodaj komentarz