Sobotnia impreza urodzinowa Leszka

Pierwszy gorący weekend lipca już za nami. Sobotę spędziliśmy bawiąc się na urodzinach Leszka. Solenizant podszedł do spotkania profesjonalnie i przyjechał z całym muzycznym sprzętem, dbając o to żeby nie zabrakło dobrej zabawy. Po chwili dołączył do niego Paweł i razem zagrali koncert, podczas którego pierwszoplanową rolę odegrały gitarowe struny i głos Leszka.

Po tym wystąpieniu już nikt nie powinien mieć wątpliwości jakich artystów mamy w swoim nurkowym składzie W ich repertuarze znalazły się takie hity jak: „Jolka, Jolka”, „Autobiografia”, „Nie płacz Ewka” i wiele innych. Razem z Kasią i Olą dołączyłyśmy do chłopaków i jak zgrany chórek śpiewałyśmy razem z nimi. Naszej Szefowej śpiewanie spodobało się do tego stopnia, że postanowiła nawet wystąpić solo. Swoją drogą – szkoda, że nie utrwaliłam tego nagrywając ją Emotikon wink Nie obyło się też bez wspólnych tańców – bo ważne było żeby poruszać się choć trochę przed spożyciem kiełbasek, które przygotowywał dla nas Robert i wyśmienitego ciasta od Edyty. Zabawa trwała w najlepsze do wczesnych godzin rannych.

Podsumowując nasze spotkanie, nie wypada powiedzieć nic innego jak tylko: było IDEALNIE!!!Pogoda nam dopisała, goście również. Tych, których zabrakło tym razem, zapraszamy już za miesiąc na wspólne grillowanie, śpiewanie i tańcowanie Emotikon wink W planie może karaoke? A może to Wy zaproponujecie coś na wspólne spędzenie wieczoru. Piszcie do nas i przedstawiajcie swoje propozycje.

Ania

Dodaj komentarz