Piknik Cressi

W pierwszy weekend sierpniowy w naszym Centrum sporo się działo – odbył się pierwszy piknik Cressi! Jak zwykle nasi przyjaciele stawili się licznie na nurkowanie. Dla urozmaicenia nurkowań zorganizowaliśmy podwodny konkurs poszukiwania „skarbów”
Nagroda należała się wszystkim, więc każdy uczestnik otrzymał koszulkę polo z logo Cressi, dwoje zwycięzców otrzymało komplety ABC – maski i rurki.
Po nurkowaniach wróciliśmy do Centrum, gdzie posililiśmy się przy grillu i zorganizowaliśmy zawody na czas, o nagrodę główną o najnowszy sprzęt Cressi – płetwy HD i maskę. Emocji było co niemiara, przy głośnym dopingu główną nagrodę zdobyła Ania, tym bardziej szczęśliwa, że trafiło się to na samym początku ścieżki nurkowej. Jak widać – warto z nami nurkować :D
Pobiesiadowaliśmy do wieczora, gdzie przy chłodniejszych powiewach wiartu mogliśmy ostudzić rozgrzane głowy

Następnego dnia, nadal w towarzystwie przedstawiciela Cressi pojechaliśmy na Zakrzówek, gdzie dokończyliśmy specjalizacje Deepa, OWD, i jak zwykle nurkowaliśmy rekreacyjnie. Zadowoleni powróciliśmy do domów, pożegnaliśmy również przedstawiciela Cressi. Już wspólnie planujemy kolejny piknik, mamy nadzieję jeszcze liczniejszy i obfitszy w emocje i nagrody.

Zobaczcie zresztą sami, jak świetnie bawiliśmy się w ten weekend.