Hydrozagadkowy piknik sprzętowy

17 października (w sobotę) proponujemy Wam dzień pełen wrażeń – zapraszamy Was na nurkowania, testowanie sprzętu nurkowego i wieczorne ognisko! Już rano, o 9:00 spotykamy się w Centrum i ruszamy nurkować na Koparki.

Dzięki uprzejmości firmy ECN – dystrybutora takich firm jak Bare, Oceanic, Atomic Aquatics, Hollis będziemy mieli do przetestowania: suche skafandry BARE X-Mission, automaty Atomic Aquatics B2 i M1 oraz płetwy Atomic Aquatics.

Po nurkowaniach, około godziny 17, wracamy do Centrum – tutaj przedstawiciel firmy opowie nam o nowościach, produktach, będzie czas na rozmowy nie tylko o sprzęcie.

Z nowości będziemy mogli zobaczyć między innymi: suche skafandry X-Mission, HDC Expedition Tech Dry, kaptur Sealtec, rękawice Sealtec, ocieplacz SB System Mid Layer Full, skafandry mokre z serii S-flex męskiej oraz z serii Nixie damskiej oraz najnowszy modele Reactive, komputer Oceanic Vtx Oled, rebreather Hollis Explorer.

Przewidziany jest też KONKURS!

Do wygrania będą firmowe gadżety – koszulka, czapka, opaska neoprenowa na maskę oraz neoprenowy pokrowiec na kubek z logo BARE.

Oczywiście wieczorem rozpalimy ognisko i grilla, więc nie ma wątpliwości że ta część spotkania upłynie nam w świetnej atmosferze. Nie zapomnijcie zaopatrzyć się w ulubione przekąski i napoje.