Hydro weekend z Bare – fotorelacja

Weekend 17-18 października spędziliśmy testując nowe skafandry BARE X-Mission oraz płetwy Atomic Aquatics.  W sobotni poranek zebraliśmy się w naszym Centrum i gdy każdy wybrał już dla siebie suchy skafander wyruszyliśmy na Koparki. Pomimo pesymistycznej prognozy pogoda nam dopisała, co tylko zwiększyło nasz entuzjazm.

Nasi kursanci kończyli specjalizacje suchego skafandra oraz nawigacji podwodnej, a część z nas udała się na nurkowanie rekreacyjne testując nowe skafandry i płetwy. Po drugim nurkowaniu wróciliśmy do Centrum Nurkowego gdzie czekał na nas Mariusz, który przedstawił nam nowości takich firm jak BARE, Atomic Aquatics czy Hollis. Dzień pełen wrażeń zakończyliśmy przy ognisku i pysznym jedzeniu z grilla.

Drugiego dnia testów udaliśmy się na Zakrzówek. Pogoda znów nam dopisała, dlatego do wody wchodziliśmy w doskonałych nastrojach. Po drugim nurkowaniu wszystkich testujących skafandry i płetwy czekała niespodzianka. Rozlosowaliśmy wśród nich upominki BARE takie jak czapki, neoprenowe osłonki na kubki i nakładki na paski od masek. Głowna nagroda czyli maska Aeris trafiła do rąk Gosi. Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji z tego weekendu. Za zdjęcia dziękujemy Kubie 🙂

 

Dodaj komentarz