Relacja z Vis’u

Przełom września i październik spędziliśmy jak co roku na naszej ukochanej wyspie Vis. W tym roku ekipa dopisała i liczną grupą pojechaliśmy podziwiać piękne widoki chorwackich wysp, kosztować wyśmienitych smakołyków w pobliskich knajpkach oraz podziwiać już coraz lepiej nam znane miejsca nurkowe i zapierające dech wraki.

Tym razem nasze centrum nurkowe uwijało się jak w ukropie. Pogoda jak na tę porę roku zaskakująco piękna, ciepło i prawie bezchmurnie. Jedynie morze nieco pofalowane, ale cóż – takie są koszty pięknej aury na powierzchni.

Bawiliśmy się doskonale. Oprócz wielu nurkowań mogliśmy również kończyć specjalizacje nurkowe oraz kurs OWD. Dodatkowo była z nami silna grupa nurków technicznych, co pozwoliło nam podziwiać wraki głębiej położone. Wspólna impreza biesiadna, uwieńczona słynnym tiramisu w tym roku dodatkowo jeszcze wzbogacona koncertem na dwie gitary Leszka i Pawła.

Ponadto pogoda zachęcała do pieszych wycieczek, wiec górzyste tereny wyspy zostały dokładniej spenetrowane, ale jak to bywa nie wszystko udało się zobaczyć, nie wszędzie udało się być. Cóż zrobić, już się szykujemy na kolejny wyjazd w przyszłym roku. Zapraszamy wszystkich a jako przedsmak widoków zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć którą zawdzięczamy Konradowi.

Pozdrawiam wszystkich i serdecznie zapraszam na wyjazdy z nami!