Hydrozagadkowy bal!

Jak co roku chcemy zaprosić Was na Hydrozagadkowy bal karnawałowy. W tym roku bawimy się 5 lutego (piątek) w klubie muzycznym Old Timers Garage (Katowice-Piotrowice). Jak dojechać możecie sprawdzić tutaj: http://www.old-timers.pl/mapa-dojazdu.html
 Tym razem dajemy Wam możliwość przeniesienia się w niezapomniane czasy szkolne – tematem przewodnim będą szkolne lektury. Temat szeroki, liczymy na Wasza inwencję twórczą. Przebieramy się za konkretne postacie, liczymy  że uruchomicie swoją  wyobraźnię i solidnie przygotujecie się do zadanej lekcji. Rozpoczynamy o 19:00 sprawdzeniem zadań domowych i listy obecności. O 20:00, kiedy będziemy już wszyscy serwujemy ciepły posiłek. Później będziecie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z zakresu lektur szkolnych i rywalizować w konkursie na najciekawsze przebranie. 

Koszt to 115 zł od osoby, w cenie ciepła kolacja na rozpoczęcie balu, zimna płyta, pod koniec imprezy dla wzmocnienia się – drugi ciepły posiłek. Alkohol we własnym zakresie, na miejscu jest również bar, więc w razie potrzeby uzupełnicie zapasy. Ilość miejsc ograniczona, jak najszybciej wpisujcie się na naszą listę obecności!

Dodaj komentarz