Zapraszamy na kurs OWD w Marsa Alam

Jeśli chcesz rozpocząć nurkową przygodę w ciepłych wodach Morza Czerwonego – zapraszamy na kurs OWD do Marsa Alam. Przepiękne rafy, ciepła woda, doświadczeni instruktorzy – to wszystko czego potrzeba, żeby bezpiecznie i komfortowo nauczyć się nurkować. 
Zachęcamy do zrobienia kursu Open Water Diver – najpopularniejszego kursu dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem. Program umożliwia opanowanie podstawowych umiejętności nurkowych, po jego ukończeniu otrzymasz międzynarodowy certyfikat uprawniający do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów.

Podczas kursu poznasz zasady nurkowania w pełnym ekwipunku nurkowym, dowiesz się w jaki sposób funkcjonuje i jak obsługiwać profesjonalny sprzęt do nurkowania. Przede wszystkim jednak przeżyjesz wspaniałą podwodną przygodę w doborowym towarzystwie i pod okiem doświadczonego instruktora. Nauczymy Cię nurkować tak, aby każde zanurzenie odbywało się bezpiecznie i dostarczało Ci wiele satysfakcji.

Termin pobytu w Marsa Alam: 13 – 20 lutego 2016r. 

W tym terminie możecie zrobić cztery nurkowania kursowe, a pozostały czas poświęcić jako już świeżo upieczeni nurkowie na podziwianie piękna podwodnego świata.

Koszt pełnego kursu Open Water Diver to 1390 zł. W tym jest już opłacony certyfikat i podręcznik. 

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: sklep@hydrozagadka.pl lub telefoniczny: 609 767 787

Dodaj komentarz