Hydrozagadka na targach w Dusseldorfie

Niedawno Hydrozagadka odwiedziła targi nurkowe Boot Show w Dusseldorfie. To ważne wydarzenie nurkowe, gdyż targi należą do największych w Europie. W tym roku widać było dużą frekwencję, wyraźnie przybyło stoisk nurkowych, powoli nurkowanie zabiera następna halę wystawową.

Rewelacji nie było, nic na głowie nurkowania w tym roku nie postawi. Co się przebijało ponad resztę, to turystka silna w tym roku w część Indonezyjską. Także Egipt jako kraj mocno podkreślał swoja obecność na rynku nurkowym. Ponadto pojawiło się wielu nowych producentów, czy może bardziej sprzedawców sprzętu technicznego. Ilość nie do zapamiętania.

Wrażenie robił Mares ze swoją nową kolekcją technicznego sprzętu w bardzo ładnych barwach. Scubapro pojawiło się z całkiem nowym, innowacyjnym jacketem, oraz zupełnie nową linią. Jacket ma się w sprzedaży pojawić od lipca – zobaczymy. Ponadto widać polskich producentów, którzy z powodzeniem już od kilku lat działają na rynkach międzynarodowych , tak jak SANTI, X-Deep No Gravity czy w tym roku Kwark.

Pozytywna energia i bogata oferta sprzętu dobrze wróży naszej nurkowej przyszłości, więc i my wchodzimy w ten nowy sezon z lekkim sercem i chęcią do pracy.

Pozdrawiam nurkowo, a w oczekiwaniu na kilka stopni więcej zapraszam nieustająco na co-weekendowe nurkowania z nami.

Dodaj komentarz