Górskie jeziora Autstrii

Termin: 13 – 16 października 2016r.

Miłośników zimnej wody i pięknych widoków zapraszamy na weekend nurkowy w Austrii. Wyjazd szczególnie polecamy nurkom technicznym, możecie zrobić na wyjeździe praktyczną część kursu. Zapraszamy też chcących zrobić specjalizacje typu Deep czy suchy skafander, ponurkować rekreacyjnie a przy tym jak zwykle dobrze się bawić. 
Koszt pobytu: 180Euro 
Cena zawiera: 3 noclegi, śniadania, obiadokolacje, nurkowania bez ograniczeń, ładowanie butli powietrzem.

Koszt transportu Hydrobusem: 300 zł (wyjazd z Katowic). 
Możliwy również dojazd własnym środkiem transportu.

Wyruszamy w czwartek wcześnie rano (godz. 6:00) co pozwoli nam jeszcze w tym dniu zrobić jednego nurka. Na miejscu będziemy około godziny 14 i od razu jedziemy na miejsce nurkowe. 

W piątek i sobotę planujemy zrobić po dwa nurkowania na jeziorach Attersee, Gossausee, Wolfgangsee. Można też pojechać na wycieczkę w góry, z St.Gilgen kursuje kolejka linowa na Zwolferhorn 1521m (pamiętamy o zalegającym azocie!). Wieczorem w zależności od chęci i pogody możemy iść na piwko lub posiedzieć przy lampce wina w hotelu.

W niedzielę rano po śniadaniu pakujemy się i jedziemy na ostatnie nurkowanie. Po nurku pakujemy auta i wracamy powoli do Polski. W Czechach przerwa na małą przekąskę (zabierzcie korony!), powrót do Katowic planujemy około godz. 23.

Program może ulec małym zmianom w zależności od warunków i nastawienia grupy.