Spokojny wypoczynek? Pamiętaj o ubezpieczeniu!

Z początkiem wakacji przypominamy, że na wszystkie wyjazdy zagraniczne (nie tylko nurkowe) możecie wykupić u nas ubezpieczenie. Wasz spokojny wypoczynek na pewno jest tego wart :-)

Proponujemy Wam:

1) Klasyczne ubezpieczenia podróżne.

Idealne na krótsze wyjazdy – zapewniające pokrycie kosztów leczenia, ratownictwa i transportu w razie choroby lub wypadku, a także pomoc w podróży, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej czy bagażu.

Koszt zależy od wybranego wariantu oraz sumy na jaką się ubezpieczamy, jest to około 4 zł na dzień. Jeśli poszerzymy zakres ryzyk o sporty obejmujące nurkowanie – około 8 zł na dzień.

2) Całoroczne karty ubezpieczeniowe TWOJE PODRÓŻE.

Ważność kart to 12 miesięcy od dnia wystawienia.

Ubezpieczenie zapewnia ochronę podczas podróży za granicę, także w trakcie wykonywania pracy oraz uprawiania turystyki kwalifikowanej (np. narciarstwo na wyznaczonych trasach, jazda na rowerze, pływanie żaglówką i kajakiem, wycieczki piesze po oznaczonych trasach, wędkarstwo, wędrówki po górach do 3 000 m n.p.m.)

Karta występuje w trzech wariantach:

TWOJA KARTA PODRÓŻE CLASSIC

Ubezpieczenie dla wszystkich osób w wieku 29-60 lat.

Koszt – 249 zł.

TWOJA KARTA PODRÓŻE STUDENT

Ubezpieczenie dla wszystkich w wieku 1-28 lat (nie jest wymagany status ucznia czy studenta). Koszt – 110 zł.

TWOJA KARTA PODRÓŻE SPORT

Ten wariant polecamy dla nurków i wszystkich którzy lubią spędzać czas aktywnie! Chroni Was także w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka oraz sportów ekstremalnych (nurkowanie ale także np. skoki ze spadochronem, wspinaczka, jazda konna, jazda na nartach wodnych, rafting kitesurfing…)

Koszt – 349 zł.

O wszystkie szczegóły pytajcie telefonicznie 609 767 787 lub mailowo: sklep@hydrozagadka.pl

Dodaj komentarz