Diamentowy dzień w Hydrozagadce

Sobota 3.09.2016 to długi i owocny dzień dla naszej Hydrozagadki. Przed świętowaniem nominacji naszego centrum musieliśmy oczywiście obowiązkowo iść na nurkowanie. Wielu z Was się zmobilizowało i postanowiło nie odpuścić nurkowania. Pogoda,  jak  to zawsze bywa, postanowiła nas rozpieścić słońcem i temperaturą. To był piękny dzień.

Najmłodsi robili swoje nurkowania OWD Junior. Kończyliśmy specjalizacje wrakowe i nawigacyjne, wielu z Was przed impreza postanowiło oddychać nitroksem i zachować energie do białego rana. Po nurkowaniach, spakowani i mobilni biegiem na ognisko. Dziękujemy za liczne przybycie, przysmaki i aktywne uczestnictwo, nie tylko konsumpcyjne, ale również za pomoc w zorganizowaniu imprezy. Prym kulinarny wiodła Ania, która napiekła tak pyszne ciasta ze wszyscy uczestnicy diet wszelakich postanowili zawiesić na ten moment swoje postanowienia dietetyczne.  Na ognisku przez cały wieczór kipiał kociołek z grochówką, pomogło to niektórym wytrwać długo na imprezie. Poza tym inne wypieki, sałatki i specjalnie przygotowane mięsa na grilla zrobiły z tej imprezy prawdziwą ucztę kulinarną. Pogaduchy przy ognisku, wspomnienia poprzednich imprez i wyjazdów , plany na dalszą i bliższą przyszłość nurkową to wszystko wypełniało nam czas. Wieczór był naprawdę ciepły, nie wyganiał do domu nikogo. Pomimo iż dzień zaczął się naprawdę wcześnie nurkowaniem, jeszcze o 3 nad ranem biesiada trwała. Brawo dla nurków. Nieliczna grupa została do niedzieli. Przy kawie i cieście korzystając z pięknej pogody posiedzieliśmy trochę sprzątając pozostałości sobotniej biesiady.

Możecie pooglądać jak bawiliśmy się w sobotę dzięki Arturowi, który siłą odrywany od konwersacji biegał z aparatem i robił zdjęcia.

Następna impreza w październiku i tu Grzegorz się zapowiada z  dzikiem wiec widzimy się już wkrótce.

Chciałam tylko jeszcze wspomnieć że odebraliśmy liczne gratulacje i życzenia od Was. Bardzo dziękujemy i oczywiście czujemy się zobowiązani, żeby nadal prowadzić fajne i przyjazne dla Was – naszych nurków centrum. Jednak to my, ekipa Hydozagadki, chcieliśmy Wam – naszym nowym i już wieloletnim kursantom oraz klientom podziękować. Dzięki Waszemu zaangażowaniu w nurkowanie, oraz dzięki temu, że wiernie z nami trwacie możemy się rozwijać i zdobywać szczeble w karierze nurkowej. Dziękujemy za zaufanie i za to że nas wspomagacie robiąc kursy, zapatrzenie w sprzęt, jeżdżąc z nami……Bez Was nie będzie Hydrozagadki. Kochamy Was.

Pozdrawiam ciepło i lekko sentymentalnie 😉

Kasia