Ferie nurkowe z Hydrozagadką – Marsa Alam

Termin: 14 – 21 stycznia 2017 

Jak co roku w czasie zimowych ferii zapraszamy na nurkowy wyjazd do Egiptu. Lecimy do sprawdzonego już przez nas hotelu Blue Reef Resort w Marsa Alam.

Nasz wyjazd polecamy zarówno osobom już nurkującym, jak i tym, którzy dopiero chcą odkryć podwodny świat i w ciepłych egipskich wodach ukończyć nurkowy kurs Open Water Diver.

Proponujemy także zrobienie specjalizacji – np. Nitrox, Deep – na wszystkie specjalizacje robione na wyjeździe otrzymujecie 20% zniżki!

W egzotycznej a zarazem kameralnej atmosferze egipskiego Marsa Alam zregenerujecie utraconą energię i zyskacie świeżą opaleniznę 🙂 Proponujemy rodzinny wypoczynek, podwodne podziwianie kolorowych raf, quadowe szaleństwa na pustynnych piaskach… jednym słowem tydzień pełnego relaksu i oderwania od codziennych trosk. 

Zatrzymamy się w hotelu Blue Reef Resort (4*). 

Hotel położony jest przy plaży z rafą koralową (zabierzcie odpowiednie obuwie).

Hotel proponuje: Basen (leżaki i parasole bezpłatnie, możliwość wypożyczenia ręczników), dyskoteka, wieczorki animacyjne, siatkówka plażowa, water polo, klub fitness, siłownia, tenis stołowy – wszystko bezpłatnie. Dodatkowo płatne: sauna, jacuzzi, masaże, bilard, przejażdżki na koniach i wielbłądach, safari, centrum nurkowe, sporty wodne na plaży. 

W planach mamy 10 nurkowań, zarówno z brzegu jak i z łodzi.

Ceny:

Pobyt – 2490 zł (pokoje 2-osobowe)
Podane ceny są aktualne na dzień 25.10.2016r., każdorazowo potwierdzamy je przed rezerwacją. Ponieważ ceny dość szybko się zmieniają, prosimy o konkretne decyzje poparte wpłatą zaliczek 30%.

Podane ceny zawierają:

  • przelot z Katowic,7 noclegów, śniadania, obiadokolacje
  • podstawowe ubezpieczenie KL, NNW, 
  • transfer z lotniska do hotelu, 

Dodatkowo płatne:

  • pakiet nurkowy – 230 Euro – 10 nurkowań 
  • około 120 Euro – dodatkowe opłaty nurkowe (np wstępy na miejsca nurkowe)
  • dodatkowe ubezpieczenie nurkowe –ok. 60 zł