Hydrozagadka w Hermanicach

Weekend październikowy a w Hydrozagadce jak zwykle tętni życie. Tym razem, postanowiliśmy sprawdzić jaka widoczność panuje na czeskim kamieniołomie w Hermanicach. Nie do końca wierząc w przychylną aurę zapakowaliśmy namiot, grilla i zestaw kawowy. Tak przygotowani mogliśmy stawić czoło wietrznym Hermanicom.

Przyjeżdżamy na miejsce a na akwenie spokój, brak wiatru i deszczu, jakieś dwa auta dodatkowo ale już się pakują i kończą nurkowanie. Po prostu super! A pod wodą? Marzenie!!!. Nie powiem że na 30m było jasno, ale naprawdę przyzwoite warunki do nurkowania.

Niektórzy planowali tylko jedno nurkowanie, ale jak tu się nie skusić na dwa, skoro jest tak pięknie. Po nurkowaniach wcale nieskromny posiłek, kawa, herbata. Troszkę zaczęło pokapywać, ale namiot dał nam ochronę i w dobrych humorach, na sucho, mogliśmy się spakować i wsiadać do aut. Zadowoleni i zmęczeni, bo jednak zimna woda i czas w niej spędzony dają o sobie znać, gnamy do domu. 
Zobaczcie jak było i żałujcie, jeżeli zdecydowaliście się zostać i grzać w domu. Niektórzy nawet nurkowali w piankach, nie było wcale aż tak źle, zobaczcie sami.

Pozdrawiam nurkowo i zapraszam na nurkowania w październiku i listopadzie, co tydzień znajdziecie coś dla siebie a my zadbamy żebyście się dobrze bawili.

Wasza Kasia 🙂

Dodaj komentarz