Grudniowe plany Hydrozagadkowe

Mimo zimowej pory, w grudniu sporo będzie się u nas działo :-) Zaplanujcie już teraz ten około-świąteczny czas, żeby nie zabrakło w kalendarzu miejsca na spotkania z nurkowymi przyjaciółmi!

03 grudnia – sobota – zajęcia na Aquadromie.

Wszystkich, którzy nie są zwolennikami moczenia się w zimnej wodzie, lub nie mają odpowiedniego do tego sprzętu – zapraszamy na ćwiczenia w Aquadromowej tubie. Może chcecie odświeżyć swoje umiejętności przed zimowym nurkowym wyjazdem lub sprawdzić sprzęt? Zapraszamy szczególnie osoby świeżo po OWD, żeby w zimowym sezonie nie zapomniały jak się nurkuje. Koszt zajęć – 80 zł.

04 grudnia – niedziela – Barbórkowo – Mikołajkowe nurkowanie na Koparkach.

Każda okazja jest dobra żeby uczcić ją nurkowaniem. Tym razem wszyscy górnicy, Mikołaje i Barbary które zejdą z nami pod wodę butle z powietrzem dostaną od nas w gratisie :>

Spotykamy się tradycyjnie w Centrum o 9:00. Może odwiedzi nas także jakiś Mikołaj z workiem pełnym prezentów a przynajmniej smakołyków dla grzecznych nurków?

07 grudnia – środa – Mikołajkowe zajęcia basenowe.

W tę środę zapraszamy na basen szczególnie tych, którzy nie mieli jeszcze okazji spróbować swoich sił w nurkowaniu a mają na to ochotę. Nieważne czy jesteś dzieckiem małym, czy dużym, nasz Mikołaj zabierze Cię pod wodę i pokaże na czym polega nurkowanie.

Najgrzeczniejsi zasłużą też na cukierki i zdjęcie z Mikołajem :)

Sprzęt i opiekę instruktora dostajecie od nas w prezencie, płacicie jedynie po 15 zł za wstęp na basen.

16 grudnia – piątek – Hydrozagadkowa Wigilia

Jak co roku w grudniu chcemy spotkać się z Wami na wspólnej wigilii.

Tym razem czekamy na Was w Centrum w piątek 16 grudnia od godziny 17:00.

Spotkajmy się wszyscy porozmawiać z przyjaciółmi, podsumować ten mijający rok, posnuć plany na przyszłość, może i poszaleć na parkiecie czy pośpiewać kolędy. Czasem to jedyna okazja w roku, żeby zobaczyć dawno nie widzianych znajomych! Tradycyjnie przygotujemy dla Was skromny poczęstunek, ale zabierzcie też ze sobą świąteczne smakołyki którymi chcecie podzielić się z innymi. Nie zapomnijcie o trunkach! Samochody możecie zostawić w Centrum i odebrać w dowolnym dniu. Czekamy na Was!

26 grudnia – poniedziałek – nurkowanie Świąteczne

Zapraszamy do aktywnego spędzenia z nami drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia. Jednocześnie będzie to chyba ostatnie nurkowanie w tym roku! Podsumujmy na Koparkach cały ten kończący się nurkowy rok. Zabierzcie resztę świątecznych smakołyków i przyjedźcie zobaczyć się z doborowym Hydrozagadkowym towarzystwem. Czekamy na Was w Centrum o godzinie 10:00 (to żebyście choć w Święta mogli wyspać się do woli i zjeść w spokoju śniadanie ;)

Dodaj komentarz