Hydrozagadkowe pomysły na prezenty

Jeśli zastanawiacie się już nad Mikołajkowymi lub Gwiazdkowymi prezentami mamy dla Was propozycję Hydrozagadkowych bonów podarunkowych :-)  

Dla Waszych nienurkujących jeszcze przyjaciół, czy członków rodziny świetnym podarunkiem będzie bon na program „Odkryj nurkowanie” – czyli basenowe intro nurkowe.  Prezent niedrogi, a mogący sprawić sporo frajdy i zostawić dobre wspomnienia na długo. Może taka basenowa przygoda stanie się początkiem nowej pasji? :-)  

Poważniejszym prezentem będzie wykupienie udziału w całym kursie Open Water Diver. Termin realizacji to 6 miesięcy, więc można go wykorzystać w najwygodniejszym dla siebie terminie. Taki prezent może być spełnieniem czyjegoś odkładanego ciągle na później marzenia. 

Dla bliskich Wam nurków najlepszym i najbezpieczniejszym prezentem będzie kupon na dowolną, wybraną przez Was kwotę. Tu  nie można nie trafić w potrzeby i gusta. Obdarowany może wykorzystać bon na wszystko czego rzeczywiście potrzebuje – na zakupy w naszym sklepie, nurkowe wyjazdy, serwis czy wypożyczenie sprzętu… czyli na wszystkie nasze produkty i usługi. 

Zapraszamy na zakupy :-)