Doskonała pływalność w Aquadromie

Jeśli nie macie ochoty moczyć się w lodowatej wodzie a tęsknicie za nurkowaniem – 23 stycznia na godz 18:00 zapraszamy Was do Aquadromowej tuby!

Tym razem proponujemy Wam udział w warsztatach doskonałej pływalności. Nurkowa część basenu ma 7 metrów średnicy i 7 metrów głębokości, więc doskonale nadaje się do ćwiczeń. Pod okiem instruktora nauczycie się jak utrzymać pod wodą właściwą pozycję, zawisnąć w toni czy balansować na płetwach. Niejeden początkujący nurek ma z tym kłopoty, a te umiejętności znacznie poprawiają komfort i długość nurkowania.

Zapraszamy także, jeśli chcecie sprawdzić swój sprzęt, czy ponurkować w dobrym Hydrozagadkowym towarzystwie. Dobrze byłoby nie zapomnieć zimą jak się nurkuje ;)

Koszt udziału w warsztatach doskonałej pływalności – 100 zł

W tej kwocie mieści się wypożyczenie sprzętu nurkowego i godzinne zajęcia w tubie pod okiem instruktora. Koszt wejścia i wypożyczenia sprzętu dla osób nie biorących udziału w warsztatach – 80 zł

Dodatkowo, w ramach tej kwoty możecie spędzić 2 godziny w Strefie Rekracji i Sportu. Jeśli będzie Wam mało wodnych szaleństw – oczywiście możecie za dopłatą wydłużyć pobyt na basenie.

Spotykamy się w Rudzie Śląskiej na Aquadromie przed godziną 18:00. Ponieważ w tubie mieści się niewielka ilość osób, chętnych prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci udziału!