Zapraszamy na Hydrozagadkowy bal karnawałowy!

W barach i kawiarniach rozbrzmiewa modny jazz, na parkiecie tańczą eleganckie damy z szykownymi gentlemanami, do filiżanek nalewa się nielegalny alkohol spod lady, a nad sprawnym działaniem całego mechanizmu czuwają ubrani w najlepsze garnitury gangsterzy.

Tym razem bawimy się 10 lutego, (piątek) w Katowicach, w restauracji Calvados (ul. Panewnicka 403). Zabawę rozpoczniemy o godz. 19:00. O 19:30 będzie serwowana kolacja, więc prosimy o punktualne przybycie. Jeśli ktoś nie może dotrzeć na czas, bardzo prosimy o wcześniejszą informację.

Cena za osobę to 130zł., możecie płacić wcześniej, lub dopiero na miejscu.

Ze względu na to, że sala jest wynajęta specjalnie na nasz bal, uczestnictwo można zgłaszać najpóźniej do wtorku. Także do tego czasu możecie zgłaszać ewentualne życzenia co do zasiadania przy stolikach.

W cenie balu jest naprawdę przepyszne jedzenie, ocenicie zresztą sami :) Kawa, herbata oraz woda i soki bez ograniczeń. Wszelkiego rodzaju napoje procentowe, tak jak napoje gazowane możecie sobie przynieść we własnym zakresie. Na miejsce jest też bar, w którym można zamówić wino i alkohol, gdyby komuś brakowało.

Do tańca będzie nam przygrywał DJ. Obok baru są wygodne kanapy na których możecie wygodnie wypocząć i nabrać sił do dalszej zabawy. Dla przyjezdnych jest też dostępnych kilka pokoi, które można zarezerwować w cenie 200zł na pokój 2 osobowy.

Pozostaje się Wam przebrać, uzbroić w dobry humor i napitki i przybyć najpóźniej na 19:30 na bal. My ze swojej strony zapewnimy wam super zabawę :-)