Kurs PADI AOWD/SSI Advanced Adventurer

Masz już certyfikat Open Water Diver i chciałbyś rozwinąć swoje nurkowe umiejętności, ale nie wiesz które specjalizacje będą dla Ciebie najlepsze? Chcesz spróbować różnych rodzajów nurkowań i poszerzyć wiedzę na temat podwodnego świata? Proponujemy Ci zrobienie kursu SSI Advanced Adventurer lub PADI Advanced Open Water Diver (w zależności od tego, w której organizacji chcesz kontynuować swoją nurkową ścieżkę). 

W trakcie szkolenia, pod okiem instruktora, odbędziesz pięć różnych nurkowań. Spróbujesz nurkowania głębokiego – poniżej 20 metrów, nawigacyjnego, oraz trzech wybranych nurkowań specjalizacyjnych. Polecamy szczególnie nurkowanie nocne, nurkowanie wrakowe, oraz ćwiczenie doskonałej pływalności. W trakcie kursu poznasz specyfikę poszczególnych specjalizacji i być może wybierzesz swoją dalszą nurkową drogę. Po kursie Twoje uprawnienia do nurkowania zwiększą się do głębokości 30 metrów. 

Cena: 600 zł + koszt certyfikatu i materiałów (PADI - ok 300 zł, SSI – ok. 200 zł)

Całość kursu możesz zrobić w trakcie jednego weekendu! 

Proponujemy następujące terminy: 
30.06 – 02.07.2017r. 
04.08 – 06.08.2017r. 
15.09 – 17.09.2017r. W TYM TERMINIE DLA STUDENTÓW KURS 20% TANIEJ! (na podstawie ważnej legitymacji)

Rozpoczynamy w piątek zajęciami teoretycznymi. To także czas na wypełnienie dokumentów, ewentualne dopasowanie sprzętu, omówienie szczegółów kursu, rozwianie wszelkich wątpliwości. Kolejne dwa dni wypełnione będą nurkowaniami w pobliskich kamieniołomach. Jednego dnia zaprosimy Was na nurkowania na Koparkach w Jaworznie, kolejnego – pojedziemy na krakowski Zakrzówek. 

Do Waszej dyspozycji oddajemy profesjonalne Centrum Nurkowe z pełną infrastrukturą, salą wykładową, sklepem i zapleczem sprzętowym. Dysponujemy doświadczoną kadrą instruktorską. 

Dla Waszej wygody oddajemy też komfortowy drewniany domek w którym mogą przenocować cztery osoby. W domku jest łazienka, aneks kuchenny, oraz dwa podwójne miejsca do spania. Całość w spokojnej okolicy, na zamykanej posesji, z możliwością zrobienia sobie wieczorem grilla czy ogniska. Koszt pobytu to 120 zł za domek za pierwszą noc, i po 100 zł za kolejne. To idealna propozycja na spędzenie ciekawego weekendu.

Dodaj komentarz