Wakacyjny kurs OWD

Połowa lata za nami, a w Hydrozagadce właśnie skończyliśmy tygodniowy kurs OWD. Propozycja była skierowana do osób, które chciały przeznaczyć część swojego urlopu lub wakacji na zrobienie początkowego kursu nurkowego.

Propozycja okazała się dobrym pomysłem. Co dzień odbywały się u nas zajęcia, a osoby spoza Katowic w ramach dodatkowych atrakcji zwiedzały miasto i okolice. Okazuje się, że całkiem ładnie jest tu u nas na Śląsku i dużo można zobaczyć.

Mimo, że byliśmy zmęczeni codziennym nurkowaniem, oraz nadmiarem zajęć, to ukończyliśmy program w terminie. Trzeba również podziękować pogodzie, która zamówiona na ten kurs spisała się dzielnie. W czasie największych upałów panujących nam miłościwie, my mogliśmy się schłodzić w wodzie i nie odczuwaliśmy dyskomfortu ciepła nad wodą ani zimna pod wodą. Zadowoleni, szczęśliwi i zaopatrzeni w nowe uprawnienia jesteśmy gotowi podbijać podwodny świat.

Nasza Hydrozagadkowa kadra odpoczęła po weekendzie i zabiera się pełną parą do roboty. Zapraszamy na nurkowania bo gdzie Wam będzie lepiej niż u nas!?

Pozdrawiam nurkowo Kasia

Dodaj komentarz