Prezentacja Jaskini Orda

Kiedy już wrócicie z wyjazdów świątecznych oraz ferii, na 22 lutego mamy dla Was zaplanowane spotkanie w atmosferze głębokiego nurkowania jaskiniowego.

Tym razem mamy przyjemność gościć Adama Pawlika. Adam ma swoim koncie wiele sukcesów, o których mamy nadzieję nam opowie. Żeby tylko zobrazować nurkowania mogę wspomnieć, że był eksploratorem takich jaskiń jak Matka Vrelo w Macedoni, gdzie nurkował do dna czyli na 155m, czy jaskini w Albani Virloit gdzie również osiadł na głębokości 201m. Nie samymi jaskiniami Adam żyje, postanowił również sprawdzić, jak wygląda dno w jeziorze Garda, gdzie zanurkował na 250m na rebreatherze. Ostatnia jego wyprawa to Jaskinia Orda na Uralu, o której będzie Wam opowiadał na spotkaniu. Pokaże zdjęcia i filmy, opowie o urokach i trudnościach, które napotkał w czasie nurkowań. Możecie go oczywiście zapytać o wszystko a on chętnie się z Wami wiedzą podzieli.

Będzie też okazja porozmawiać o rozpoczynających się zapisach na kursy jaskiniowe w 2018 roku. Dla naszych klubowiczów zarezerwowano dwa terminy 10-18.05.2018 i 18-26.05.2018r. Szkolenie będzie się odbywało we Francji w przepięknym rejonie LOT. Dla niezdecydowanych przygotowaliśmy wykład teoretyczny i próbne nurkowanie w strefie kawern. Zainteresowane osoby zapraszamy po prelekcji, Adam odpowie na wszystkie pytania. 

Zapraszam serdecznie na spotkanie. Przygód nigdy dosyć!
Kasia