Hydrozagadka na Horce

Termin: 13 – 15 lipca 2018r.

Kolejny raz zapraszamy na nurkowy wyjazd na niemieckie kamieniołomy Horka i Steina.

Możecie robić nurkowania w ramach specjalizacji (nurkowania głębokie, suchy skafander), lub nurkować rekreacyjnie. To też świetna okazja dla nurków technicznych do zrobienia praktycznej części kursu.

Tym razem planujemy nocleg po naszej stronie granicy, w malowniczej okolicy, nad Jeziorem Złotnickim (okolice Złotego Potoku). Do naszej dyspozycji będą 6-osobowe domki z 2 sypialniami, pokojem dziennym, wyposażoną kuchnią oraz łazienką z prysznicem i wc.

Planujemy wyjechać około 14:00 w piątek. Jeśli chcecie, możecie oczywiście jechać wcześniej i spędzić sobie popołudnie na rowerach wodnych, kajakach czy grając w siatkówkę plażową. Na miejscu jest możliwość zamówienia grilla czy wynajęcia miejsca na ognisko (za dodatkową opłatą).

W sobotę i niedzielę planujemy po dwa nurkowania na Horce i Steinie, możemy także podjechać do kamieniołomu Prele – w zależności od pogody, a także Waszych chęci i możliwości.

W cenie noclegu zapewnione mamy śniadania. Poza tym zabieramy ze sobą produkty do grillowania i tradycyjnie wieczorem wspólnie biesiadujemy przy grillu.

Koszt:
Cena pobytu to 400 zł – w tym mamy 2 noclegi ze śniadaniami, wstępy na bazę nurkową. Także pierwsze ładowanie butli – (w Polsce) macie w cenie. Na miejscu ładowanie już za dodatkowa opłatą.

Dodatkowe opłaty:
ładowanie butli powietrzem: 10L = 6 € , 15L – 9€,

ubezpieczenie nurkowe – w zależności od wariantu ok. 20-25 zł.

Dojazd: 
Jedziemy hydrozagadkowym busem oraz własnymi samochodami.
Koszt transportu busem – 150 zł.