Ostatni weekend czerwca w Hydrozagadce

Ostatni czerwcowy weekend a Hydrozagadka pracuje pełną para. Kończyliśmy specjalizacje wrakowe i doskonałej pływalności. Kursanci oprócz certyfikacji i nowych umiejętności dostali również płetwą jak trzeba, dzięki czemu  będą pamiętać lepiej nurkowania. Poszło im całkiem nieźle ale wszyscy zgodnie przyznali, że podstawą nurkowania jest nawigacja. I na ten kurs zapraszamy serdecznie.

Poza doświadczonymi nurkami szkoliliśmy pierwszoklasistów nurkowych. Cieszy nas uśmiechnięty i zadowolony nurek, który żałuje, że to już koniec, bo naprawdę podobało mu się na kursie. Nasza praca jest przyjemnością wtedy kiedy wy jesteście zadowoleni. My oczywiście czekamy na Was , jak tylko zdecydujecie, że chcecie dalej nurkować – zapraszamy. Płetwa na tyłek to już czysta formalność i ze spokojem możemy Wam wystawić certyfikaty i wysłać Was w podwodny świat po haust przygody.

Ja serdecznie gratuluję i zapraszam na nurkowania wszystkich nurków a szczególnie tych , którym się ostatnio nie chciało ruszać do wody. Pamiętajcie, że mało która aktywność tak Was odetnie od codziennych trosk i gonitwy myśli jak nurkowanie.

U nas czeka na Was przygoda i Hydrozagadka.