Halloween z Hydrozagadką

Każdy pretekst jest dobry żeby zanurkować. Tym bardziej, że ostatnie dni października rozpieszczają nas temperaturą więc nie mogło nas zabraknąć na nurkowaniu. Tym razem postanowiliśmy wybrać się nocą. Halloween to wymarzony pretekst do nurkowań nocnych no i aura nieco straszna.

Po zapakowaniu Hydrobusa w sprzęt nurkowy oraz ogniskowy udaliśmy się na poszukiwanie sumów, jesiotrów i szczupaków na „koparki”. Ryby tego wieczoru były wyjątkowo łaskawe, każda nasza grupa miała towarzystwo podczas nurkowania. Niektórzy koledzy zabrali ze sobą taki sprzęt doświetlający, że powiem Wam w świetle dnia tyle się nie zobaczy jak w nocy pod wodą.

Po atrakcjach nurkowych przyszedł czas na ognisko, pieczenie kiełbasek i chleba. Znalazła się również kawa, herbata i słodkie przekąski. Tylko głos rozsądku przywołał nas do porządku i powoli zaczęliśmy się zbierać do domów. Miło było posiedzieć przy ognisku nad woda i naprawdę zbierać nam się nie chciało. Tym bardzie że tak ciepłe wieczory nawet latem nie zawsze nas gościły, a cóż dopiero późną jesienią. No ale wszystko co dobre kończy się tak jak nasze Halloweenowe nurkowanie. To nie wszystkie atrakcje jakie zaplanowaliśmy dla Was na zimę wiec zapraszamy na stronę Hydrozagadki bo szkoda opuszczać fajne imprezy.

Czekamy na Was w centrum a tymczasem pozdrawia Was…
Wiedźma Katarzyna