Nurkowa przygoda dla dzieci!

Zapraszamy wszystkie dzieciaki powyżej 8 roku życia do przeżycia z nami wspaniałej podwodnej przygody. W ciekawy, zabawny i urozmaicony sposób wprowadzimy każde dziecko do nurkowego świata.

Dzieci bawiąc się będą zdobywały wiedzę i umiejętności, dzięki którym staną się dobrymi nurkami. Podczas zajęć cały czas będą pozostawały pod opieką doświadczonego instruktora.

Szkolenie podzielone jest na pięć spotkań – pięć poziomów do zdobycia.

Spotkanie nr 1

Dzieci demonstrują swoje umiejętności pływackie, uczymy się snorkelingu z maską, fajką i płetwami, oraz tego, jak pomagać innym. Co najważniejsze, wszystko odbywa się w formie zabawy!

Spotkanie nr 2 

Przyszli nurkowie zapoznawani są ze sprzętem nurkowym. Z jakich części się składa, jak go używamy? Pierwszy raz wchodzimy do basenu w sprzęcie do nurkowania.

Spotkanie nr 3

Opanowujemy nowe ćwiczenia nurkowe na basenie, np. utrzymywanie się na powierzchni wody.

Spotkanie nr 4

Dzieci przyzwyczajają się do nurkowania w sprzęcie, bawiąc się pod wodą i doskonalą poznane już techniki nurkowania.

Spotkanie nr 5

Dumne z siebie dzieci mogą teraz „uczyć” nurkowania dorosłych, rodzeństwo i przyjaciół, pokazując umiejętności, których się nauczyły na kursie.

Po ukończeniu zajęć każde dziecko otrzyma dyplom udziału w programie i zdjęcia dokumentujące podwodne przygody oraz certyfikat Scuba Rangers.

Zajęcia odbywają się w środy, o godz 19:00, na basenie przy kopalni Wesoła w Mysłowicach. Spotykamy się o 18:30 na miejscu, lub w naszym centrum (około godz. 18:00).

Terminy zajęć: 9 stycznia, 23 stycznia, 6 lutego, 20 lutego, 6 marca.

Koszt zajęć: 530 zł

Cena obejmuje: wejścia na basen, uczestnictwo w zajęciach pod opieką instruktora, sprzęt nurkowy