Bal karnawałowy „Oscar goes to…”

Jak co roku zapraszamy wszystkich związanych z nami sercem i duszą na tradycyjny bal karnawałowy. Spotykamy się 1 marca – w piątek.

W tym roku nasz bal został zainspirowany galą rozdania Oscarów. Możecie przebrać  się za charakterystyczne filmowe postacie, lub zaprezentować oscarowy film. Jeżeli w Waszym mniemaniu istnieje film znany i lubiany, którego nominacja do Oskara niesłusznie ominęła, także jesteście mile widziani. Więcej informacji o przebiegu balu podamy bliżej terminu, natomiast już teraz możecie się zastanawiać i kreować Wasze postacie.

Cena balu w tym roku to 160 zł od osoby, niestety wszelkie usługi zdrożały i nic nie dało się zrobić. W cenie (jak co roku) ciepła kolacja, zimna płyta (pyszna i dużo) oraz ciepły posiłek w nocy. Kawa, ciasta, napoje do woli.

Alkohol we własnym zakresie. Lokal dysponuje też barem, więc można sobie na miejscu kupić/zamówić alkohol dla tych którzy nie chcą nosić własnego ze sobą. Jednak jeżeli macie ulubione trunki tudzież wyrafinowanie gusta, trzeba się zaopatrzyć wcześniej i zabrać na bal.

19:00 – 19:30 Początek balu. Zapraszamy jak zawsze na zdjęcie pamiątkowe i chwilę dla reporterów.
19:30 – 20:00 Ciepła kolacja. Prosimy, żeby wszyscy stawili się do tej godziny.
21:00 Konkurs wiedzy Oskarowej – z nagrodami!
23:00 Wybór najlepszego przebrania i wręczenie statuetki Oskarowej (do tego czasu pozostajemy w przebraniach)
24:00 Można się nieco rozluźnić i częściowo odkopać z przebrań.

Wszyscy, którzy chcieliby ufundować lub przekazać jakieś nagrody dla uczestników balu mile widziani.
Szukamy sponsora na statuetkę Oskarową, jeżeli się uda może będą Oskary w kilku kategoriach. Czekamy na Wasze propozycje!

Czekamy na Was w Calvadosie, na ul. Panewnickiej 403 w Katowicach.