Kurs Open Water Diver – wersja weekendowa

Wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją podwodną przygodę zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania czyli SSI Open Water Diver. Po jego ukończeniu otrzymasz międzynarodowy certyfikat uprawniający do samodzielnego nurkowania do głębokości 18 metrów.
Podczas zajęć poznasz zasady nurkowania w pełnym ekwipunku, dowiesz się w jaki sposób funkcjonuje i jak obsługiwać profesjonalny sprzęt do nurkowania. Przede wszystkim jednak przeżyjesz wspaniałą podwodną przygodę pod okiem doświadczonego instruktora. Nauczymy Cię nurkować tak, aby każde zanurzenie odbywało się bezpiecznie i dostarczało Ci wiele satysfakcji.

Tym razem opcja dla zapracowanych, czyli kurs realizowany w trakcie weekendów. Zachęcamy do spędzenia swojego wolnego czasu w ciekawy i dający wiele satysfakcji sposób. Może stanie się to początkiem nowej pasji?

W czasie trzech kolejnych weekendów zrealizujecie pierwszą część kursu. W komfortowych, basenowych warunkach zrobicie pierwszy oddech pod wodą, a następnie opanujecie podstawowe umiejętności i zasady nurkowania.

Już teraz zaplanujcie sobie terminy zajęć:

  • 11 maja (sobota) – pierwsze zajęcia teoretyczne, na których których poznacie podstawowe zagadnienia nurkowania a także nauczycie się składać swój sprzęt nurkowy!
  • 12 maja (niedziela) – zajęcia basenowe. Spotykamy się w Centrum o godz. 9:00 lub o 9:30 na basenie przy kopalni Wesoła.
  • 19 maja (niedziela) – zajęcia basenowe (godz. 9:00 w Centrum lub 9:30 na basenie)
  • 25 maja (sobota) – godz. 9:00 – spotkanie w Centrum, zajęcia teoretyczne i egzamin
  • 26 maj (niedziela) – zajęcia basenowe (godz. 9:00 w Centrum lub 9:30 na basenie)
  • 01 – 02 czerwca (sobota – niedziela) – nurkowania na wodach otwartych: Jaworzno Koparki i krakowski Zakrzówek.

Koszt kursu: 1500 zł.

Cena obejmuje: realizację programu kursowego pod okiem instruktora, wypożyczenie sprzętu, wstępy na baseny, materiały szkoleniowe i certyfikat.