Zimowy kurs nurkowy w egipskim Dahab

Jeśli chcesz nauczyć się nurkować, ale zamiast zimnych polskich wód wolisz ciepłe morza – mamy propozycję specjalnie dla Ciebie! Zapraszamy na kurs Open Water Diver połączony z wyjazdem na ferie do Egiptu.

Termin wyjazdu do Dahab: 9 – 16 luty 2018
Jak to wszystko będzie wyglądało? 

Pierwszą część kursu zrobisz jeszcze przed wyjazdem.

Podczas wykładów i samodzielnej nauki poprzez aplikację SSI zapoznasz się z teoretycznymi podstawami nurkowania.

Nabytą wiedzę wykorzystasz w czasie nauki nurkowania na basenie – w płytkiej i ciepłej wodzie, w komfortowych warunkach i pod okiem instruktora poznasz podstawowe ćwiczenia i nauczysz się niezbędnych umiejętności nurkowych.

Następnie, w trakcie lutowego wyjazdu do Dahab czeka Cię najprzyjemniejsza część kursu – w ciepłych i przejrzystych wodach Morza Czerwonego wypróbujesz i utrwalisz nabyte wcześniej umiejętności.

Po ukończeniu kursu możesz z całą grupą nurkować rekreacyjnie ciesząc się podziwianiem barwnej rafy koralowej i bogactwa podwodnego życia.

Jeśli od razu będziesz chciał poszerzyć swoje kwalifikacje i zdobyć kolejny certyfikat – proponujemy Ci zrobienie kursu Advanced Adventurer. Sam kurs, obejmujący 5 nurkowań zapoznających Cię z różnymi nurkowymi specjalizacjami, dostajesz od nas gratis! Dopłacisz jedynie za dostęp do materiałów i cyfrowy certyfikat (245 zł)

Koszt kursu Open Water Diver połączonego z wyjazdem – 4300 zł.

Cena obejmuje:

  • tygodniowy wyjazd do Dahab (przelot, pobyt w hotelu, śniadania, ubezpieczenie)
  • kurs nurkowy OWD
  • materiały kursowe i certyfikat OWD

Dodatkowo płatne wypożyczenie sprzętu nurkowego (200 zł)