Oskary rozdane

Hydrozagadka zamknęła karnawał z ostrym przytupem. Jak co roku mieliśmy zabawę przebierańców. W tym roku przygotowaliśmy się na rozdanie Oskarów. Temat filmowy cieszył się dużym powodzeniem a i poświecenie aktorów było niemałe. Jury orzekło jednomyślnie, że w tym roku mężczyźni wyraźnie wyprzedzili dziewczyny i To oni byli głównymi pretendentami do statuetki.

Bawiliśmy się jak co roku a Calvadosie gdzie karmiono i pojona nas dostatnio. Po kolacji i pierwszej turze wygibasów na parkiecie mieliśmy konkurs wiedzy oscarowej. Zadziwiające, że niektóre nazwiska zdobywców Oscarów nic nam nie mówią a te gdzie dalibyśmy siebie głowę uciąć, że musiały być nagradzane nigdy statuetki nie otrzymały. To pewnie dużo zależy od jury a te nie zawsze się zgadza z publicznością. Nasze Jury , które przez kilka godzin pracowało nad wyborem pretendentów do statuetki, było bardziej zgodne z publicznością. Ocenialiśmy nie tylko kostiumy ale również grę aktorską. Każdy kandydat musiał odegrać do muzyki sceny z filmów,  co nie było proste. Na scenę, do konkursu finałowego poprosiliśmy Fionę, to jedyna żeńska postać finałowa, za to tak pięknie odzwierciedliła postać, że twórcy Shreka mogliby ją zamienić za oryginał. Towarzyszyli jej na scenie Rysiu Waleczne Serce, James Bond w kawałku ze Spectre Dia De Muertos,

Mr. White z serialu Breaking Bad oraz Obelisk kolega Asterixa w wariancie nawet chyba większym niż oryginał. Werdyktem Jury wygrała Fiona a publiczność głośnym rykiem wybrała na zwycięzcę Obeliska. Po rozdaniu Oscarów można było już nieco ominąć „dress code” i bawić się na całego. I tak pląsając, podjadając i skacząc zastała nas czwarta rano i czas było się zbierać do domu. Wszystkim uczestnikom naszej zabawy bardzo dziękuję, bawiliśmy się świetnie i to naprawdę do białego świtu. Mam dla Was jeszcze jedna dobrą wiadomość, moja aplikacja pokazała, że spaliłam prawie 800 kalorii wiec poza dobra zabawą jeszcze taki bonus!! Naprawdę było warto. My w wersji karnawałowej spotkamy się z Wami w roku przyszłym a na razie możemy popatrzeć na to. co działo się na naszym Hydozagadkowym balu.

Z uśmiechem na ustach i błyskiem w oku zapraszam do galerii.
Kasia