Molnar Janos i Kobanya

W dniach 15-18 maja 2019 zapraszamy na wyjazd na nurkowania w podziemiach Budapesztu.  Jaskinia Molnar Janos oraz zalana kopalnia Kobanya to znane w świecie nurkowym podwodne atrakcje stolicy Węgier. Niesamowicie czysta i ciepła woda w korytarzach jaskini Molnar obfituje w piękne i spektakularne widoki. Cała masa korytarzy pozostawia niesamowite wrażania i chęć powrotu na kolejne nurkowania. Nurkowania typu „Cave intro” . Nie są wymagane certyfikaty jaskiniowe. Tajemniczy klimat i industrialne zalane korytarze Kobanya nie dadzą się również zapomnieć. To wszystko oraz piękne zabytki starego Budapesztu, a także przesmaczna i obfita kuchnia węgierska będzie do naszej dyspozycji.

Strona internetowa Molnar Janos http://www.mjcave.hu/en

Cena 2160zł / osoba
Cena zawiera

  • Przejazd Hydrobusem
  • Nocleg ze śniadaniem
  • 6 nurkowań (3dni) (4 – Molnar Janos, 2 – Kobanya)

Minimalne kwalifikacje: AOWD + 100 nurkowań, specjalizacje Deep, Nitrox, Suchy skafander.

Wymagany sprzęt – zestaw twinset lub sidemont ( wymagane uprawnienia sidemont), dwie latarki ( główna o dużej mocy i długim czasie świecenia + backup), butla stage z automatem, przyrządy do cięcia – 2 szt, suchy skafander.

Wymagane aktualne badania lekarskie i aktualne ubezpieczenia nurkowe minimum Srebrny DAN lub adekwatne. Możliwość wykupienia ubezpieczenia na nurkowania na miejscu około 7€/dzień

Kontakt: Paweł +48 602 619 807