Majowa sobota na nurkowo

W sobotę przegoniliśmy chmury. Korzystając ze słońca i pięknej pogody spędziliśmy dzień nad woda. Dodam, że był to bardzo pracowity dzień. Efektem ciężkich zmagań jest to, że mamy nowych nurków ratowników. Pracowali ciężko, żeby otrzymać ten stopień. Również odbyły się pierwsze nurkowania kursu Open Water. Nawet nie było zimno pod wodą. Trochę z emocji, ale i słońce grzało wiec chętnie wchodziliśmy do wody. Zakończenie kursu odbyło się jak należy lanie płetwą oraz toast piwem bezalkoholowym, schłodzonym w wodzie w czasie nurkowania.

Nie można sobie wymarzyć lepszej scenerii na dokończenie kursu. Oczywiście to nie koniec, kursy otwierają następne ścieżki i możliwości kariery nurkowej. Jak wiecie, możecie podejść do Hydrozagadki powiedzieć co Wam się marzy a my postaramy się Wasze marzenie urzeczywistnić. W końcu mamy prawie nieograniczone możliwości.  Miło nam też jest obserwować jak w trakcie kursów zawiązują się nowe przyjaźnie.  Wy macie później dobrych partnerów do nurkowań a my zadowolonych klientów. Cóż mam powiedzieć, życie z Hydrozagadką jest piękne.

A my czekamy na was już teraz w czerwcowe weekendy. Natomiast jeżeli ktoś ma ochotę nurkować w tygodniu, trzeba zgłosić, kiedy Wam pasuje, postaramy się Wam takie nurkowanie zorganizować. Najbliższe już we wtorek 4.06.2019. Zapraszamy.