Czerwiec pod wodą

Niedziela czerwcowa przywitała nas upałem. Nie spodziewaliśmy się, że po fali „mrozów” majowych tak szybko w czerwcu zrobi się gorąco. Szczęście mieli nasi kursanci OWD, którzy zaliczali swoje pierwsze nurkowania na Zakrzówku. Nawet jeżeli pod wodą nieco marzli to już po wyjściu można się było ogrzać i tak naprawdę niecierpliwe czekać na następne nurkowanie, dla ochłody. Również już certyfikowanych nurków słońce wygoniło z domów i tak w dość dużym gronie nurkowaliśmy, wymieniając doświadczenia.

Ponieważ najnowsze badania naukowe mówią, że śmiech z powodzeniem zastępuje ćwiczenia fizyczne wszelakie a spala nawet więcej kalorii niż bieganie, możemy śmiało powiedzieć, że poza nurkowaniem w tę niedzielę zakończyliśmy maraton pod względem spalonych kalorii. Oczywiście nie mogliśmy pozwolić sobie na aż taki ubytek mocy, dlatego gromadnie odwiedziliśmy Ramzesa co skutecznie uzupełniło nasze zapasy tłuszczu na następne dni

Nie musicie nam zazdrościć, spokojnie możecie się zapisać już w następną niedzielę – będziemy oczywiście nurkować i pamiętajcie dla chętnych znajdziemy czas na nurkowania również w tygodniu.

Nurkowo Was pozdrawia Kasia