Egipt – Dahab

Termin 11 – 18 stycznia 2020

Jak co roku, tradycyjnie chcemy zaprosić Was na zimowe nurkowania do Egiptu. Ferie to świetny czas, żeby wypocząć w cieplejszym klimacie i sprawdzonym towarzystwie. A jeśli do tego można jeszcze ponurkować i może podnieść swoje uprawnienia – to już pełnia szczęścia. 
Już teraz zarezerwujcie sobie termin od 11 do 18 stycznia 2020, a szczegóły ustalimy później. 

Na pewno lecimy do lubianego przez nas, kameralnego Dahab. Nurkować będziemy ze sprawdzoną bazą H2O – mogliście zapoznać się z nią na zeszłorocznym wyjeździe. 

Koszt przelotu i pobytu podamy w późniejszym terminie, w zależności czy będziemy chcieli zatrzymać się w hotelu w centrum Dahab, czy w resorcie poza miastem. Będzie to kwota około 2500 – 3000 zł. 

Dahab jest dobrym miejscem dla każdego nurka, niezależnie od poziomu doświadczenia. Na wyjeździe, w ciepłej wodzie możecie dokończyć podstawowy kurs (Open Water Diver) lub zrobić którąś z nurkowych specjalizacji. Koszt pakietu 10 nurkowań rekreacyjnych to 230 Euro, 6 nurkowań – 160 Euro.

Zapraszamy też nurków technicznych – tu koszty nurkowania skalkulujemy w zależności od wielkości grupy, ilości i głębokości nurkowań.
Dahab jest też idealnym miejscem dla freediverów – jeśli interesuje Was ta forma nurkowania, proponujemy kursy lub nurkowania pod okiem trenera.

Oczywiście osoby nienurkujące też nie będą się z nami nudzić – piękne plaże, słońce, możliwość obserwacji raf bez głębokiego zanurzania się – już to daje gwarancję udanych wakacji. Można też skorzystać z wycieczek organizowanych do Kairu, na Górę Synaj i do klasztoru św. Katarzyny, a nawet do sąsiedniego Izraela i Jordanii.