Santi Summer Shop

Lato, słońce, przygoda… to wszystko kojarzy nam się z ciepłym letnimi dniami. W te dni oczywiście myślimy więcej o wodzie i o nurkowaniu. W Hydrozagadce jesteśmy przygotowani na wszelkie Wasze potrzeby nurkowe, możecie dostać tutaj wszystko – od sprzętu, kursu nurkowego czy serwisu, po wyjazdy w najodleglejsze zakątki świata. Nurkujemy z Wami również  kilka razy w tygodniu przez cały sezon letni. Kiedyś do pełni szczęścia brakowało nam jeszcze serii „after dive”.

W tym sezonie jesteśmy wyposażeni w pełni. Cała nowa kolekcja Santi czeka na Was w różnych wariacjach kolorystycznych oraz rozmiarowych. Posiadamy sporo wzorów T-shirtów, mamy bluzy na każdą pogodę – cieplejsze i super cienkie. Są softshelle, spodnie i spodenki. Całość dopełniają czapki oraz różnych wielkości i przeznaczeń toby. Dla miłośników okazji posiadamy też tak zwaną końcówkę serii, którą można dostać po okazyjnej, wyprzedażowej cenie. Tych, którzy się zmęczą zakupami lub potrzebują przemyśleć listę zakupów, zapraszamy na nasze wygodne fotele, lub leżaki firmowe Santi, na których możecie odpocząć w zaciszu naszego centrum, wypić kawę i poczuć smak wakacji.

Zresztą jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani, to po prostu popatrzcie co dla Was mamy. Zapraszamy Was codziennie od 10:00 do 18:00, w czwartki czekamy do 20:00.