Hydrozagadkowa majówka na wyspie Vis

Termin: 23 – 30.05.2020

Vis to jedno z naszych ulubionych miejsc nurkowych, wracamy tam każdej jesieni, a tym razem zapraszamy Was także na wiosenny wypoczynek, nurkowanie i odbudowanie nadwątlonej zimą energii. W malowniczej Komizy na pewno świetnie spędzicie czas nie tylko nurkowo spacerując po wąskich uliczkach, napawając się pięknym krajobrazem i kosztując owoców morza.

Wiosenną ofertę kierujemy szczególnie do osób planujących zrobić specjalizacje nurkowania głębokiego i wrakowego. Wykupując pakiet 10 nurkowań kurs dostajecie od nas gratis! Uiszczacie jedynie opłatę rejestracyjną SSI (280 zł), w której zawarte są materiały kursowe i certyfikat w wersji cyfrowej.

Koszt nurkowań rekreacyjnych

  • pakiet 10 nurków – 250 Euro
  • pakiet 6 nurkowań – 160 Euro
  • pojedyncze nurkowanie – 30 Euro

Do Waszej dyspozycji mamy zarezerwowane cztery apartamenty różnej wielkości (od 2 do 5 osobowych).
Koszt wynajmu apartamentu – od 350 Euro za tydzień. Po szczegóły dotyczące apartamentów – dzwońcie do nas.

Dojazd we własnym zakresie. Pamiętajcie, że Vis jest wyspą – dostaniecie się tu promem, wypływającym dwa razy dziennie ze Splitu. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc, bądźcie na przeprawie odpowiednio wcześniej! Podróż trwa 140 minut.

Dodatkowo płatne

  • taksa klimatyczna – 1,5 Euro za osobę za dzień.
  • ubezpieczenie kosztów leczenia, obejmujące wypadki nurkowe (składka zależna od wybranego wariantu, według potrzeb i życzeń) – od 100 do 200 zł
  • wypożyczenie sprzętu (butle i balast są w cenie pakietu nurkowego)

Centrum nurkowe

Nurkujemy z Centrum Nurkowym Manta. Centrum posiada 3 łodzie o całkowitej ilości miejsc 30. Jest wyposażone w sprężarkę Bauer o wydajności 320 L/min, 15 pełnych zestawów do nurkowania, 40 butli 15 L z możliwością napełniania powietrzem, Nitroxem i Trimixem.