Kurs Dive Guide

Dziś mamy propozycję specjalizacji nurkowej dla wszystkich, którzy chcieliby się pewniej poczuć pod wodą.

Na kurs Dive Guide zapraszamy każdego, kto chce dowiedzieć się czegoś więcej o organizacji nurkowań. Nauczymy Was jak zorganizować nurkowanie, aby było bezpieczne, przyjemne, dostosowane do warunków zewnętrznych i możliwości nurków. Specjalizację polecamy wszystkim, którzy nurkują w grupie, ze znajomymi czy z rodzinami. Z nami, pod nadzorem instruktora, nauczycie się jak przewodzić innym nurkom.

Kurs jest przeznaczony dla osób powyżej 15 roku życia, posiadających wystarczające doświadczenie nurkowe, żeby móc pełnić funkcję lidera pod wodą.

Zajęcia składają się z części teoretycznej (koszt 450 zł) i praktycznej (koszt 450 zł), którą będziemy realizowali, kiedy tylko pojawi się możliwość wejścia do wody.  Materiały do kursu to kwota 120 Euro (ok 550 zł)

Jeśli ktoś z Was w trakcie kursu uzna, że nie jest zainteresowany certyfikatem, lub nie jest to kurs dla niego, do końcu roku może zrezygnować z materiałów, a opłata za nie zostanie zwrócona.

Dodatkowo każdy, kto od razu w całości opłaci kurs, otrzyma od nas wyjątkową Hydro-koszulkę :)

Termin

Na pierwsze spotkanie online zapraszamy Was 23 kwietnia (czwartek) o godz. 18:00.

Link do udziału w spotkaniu prześlemy mailem zarejestrowanym wcześniej kursantom, dlatego prosimy o zgłaszanie chęci udziału mailowo (sklep@hydrozagadka.pl) lub telefonicznie (Kasia - 601 89 79 89)

Co możemy zrobić dalej

Jeżeli ktoś z Was będzie zainteresowany kursem Dive Guide na poziomie profesjonalisty, trzeba będzie dokonać dodatkowych opłat w organizacji SSI, wykupić ubezpieczenie i z certyfikatem SOD (jeżeli posiadacie) wystawimy Wam certyfikat Divemastera.

Wymagania do kursu

Minimum 40 zalogowanych nurkowań, certyfikat Stress&Rescue, doświadczenie w nurkowaniu głębokim, nawigacyjnym i nocnym. Doświadczenie to możecie oczywiście zyskać pod naszym okiem.

Przebieg kursu

Część teoretyczna to minimum 2 spotkania zakończone egzaminem. W ich trakcie zrealizujemy 5 wykładów teoretycznych.

Część praktyczna obejmuje: ocenę sprawności pływackich, warsztaty snorkelingu, demonstrację umiejętności kursu Open Water Diver, warsztaty Stress&Rescue, przygotowanie i prowadzenie odprawy nurkowej, naukę prowadzenia grupy nurków pod wodą, warsztaty i asystę przy organizacji nurkowań głębokich i nocnych.

Ilość zajęć zależy od postępów nurków, nie jest niczym ograniczona. Po zaliczeniu wszystkich zajęć i uzyskaniu stopnia, jeśli tylko chcecie się nadal rozwijać i uczyć, możecie dowolną ilość razy uczestniczyć w podobnych zajęciach.

 

Jeżeli jeszcze nie jesteście pewni czy to kurs dla Was, może przekona Was opinia naszych wcześniejszych kursantów:

Paulina: „Nauczył mnie samodzielności oraz uporządkował całą dotychczasową wiedzę nurkową”

Julia: „Dzięki temu kursowi miałam możliwość pracy za granicą w różnych centrach nurkowych. Więc nie tylko zarabiałam pieniądze, ale również spędzałam świetnie wakacyjny czas w ciepłych, malowniczych rejonach Europy.”