Zapraszamy wszystkich nurków na kursy do Hydrozagadki

Nasze centrum nurkowe Hydrozagadka, razem z organizacją SSI przygotowało dla Was atrakcyjną ofertę kursową. Tym razem kurs Nitroks czyli nurkowanie na wzbogaconym powietrzu. To propozycja dla wszystkich, którzy planują dalszy rozwój nurkowy, a nie posiadają jeszcze tego kursu.

Oferta skierowana jest zarówno do nurków SSI, jak i innych organizacji. U nas możecie zrobić właśnie teraz ten kurs zgodnie z procedurami.

Jak to wszystko wygląda?

Zaczynacie od zgłoszenia nam chęci udziału w kursie. Następnie mailem wyślemy Wam dokumenty kursowe do wypełnienia i odesłania do nas. Po uiszczeniu opłaty, generujemy Wam dostęp do kursu – i możecie już zacząć czytać materiał.  Każdy dostanie swój link do logowania się na zajęcia online.

W poniedziałek, 20 kwietnia, o godz. 19:00 spotykamy się na kursie. Do tego czasu powinniście mieć przeczytane materiały i wypełnione pytania kontrolne.

Aby zrekompensować brak bezpośredniego kontaktu, kurs będzie prowadzony z podaniem większej ilości wiedzy oraz szerzej zapozna Was z materiałem. Mamy na to więcej czasu niż to bywało w normalnych warunkach. Wszyscy możecie skorzystać więc na takiej zamianie.

Po kursie wystawiamy Wam certyfikat Nitrox 32 – na tyle pozwalają nam standardy.

Kiedy już sytuacja nam pozwoli i będziemy mogli spotkać się osobiście – przyjedziecie do nas, żeby wykonać samodzielnie analizę butli, opisać butlę i wypełnić rejestr nurkowań na nitroksie. My, bez  opłaty wystawimy Wam certyfikat Nitrox 40. Dodatkowo, dostaniecie też od nas na nurkowanie butlę z Nitroksem, w cenie powietrza.

Ze względu na formułę kursu ilość osób jest ograniczona, czekamy na Wasze zgłoszenia! Im prędzej tym lepiej.

Kurs dostępny jest w mocno obniżonej cenie 350 zł!